Prognoza pogody

Obiekt CDR usytuowany jest w Krakowie, niecały 1 km od Wawelu. Na miejscu dostępny jest ogród, taras oraz całodobowa recepcja. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

W obiekcie można wypożyczyć rowery.

Do pobliskich atrakcji należą Sukiennice, kościół Mariacki i dom strachu Lost Souls Alley. Odległość od portu lotniczego Kraków-Balice wynosi 24 km. Transfer lotniskowy organizowany jest za dodatkową opłatą.

Stare Miasto to świetny wybór dla osób, które interesują się restauracjami, jedzeniem i historią.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Kraków.

Turystyka

Gdzie na wakacje w 2021 roku? Porównujem…

20-06-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

Sprawdzamy ile trzeba wydać na wakacje w 2021 roku w popularnych krajach europejskich oraz w Polsce. Sprawdź ile trzeba wydać na nocleg żywność oraz dojazd w tym roku. Sprawdziliśmy popularne...

Czytaj więcej

LOT-em z Krakowa do Tirany i Bydgoszczy…

18-06-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

Od piątku 18 czerwca można polecieć Polskimi Liniami Lotniczymi LOT z krakowskiego lotniska do Tirany i… Bydgoszczy. W letniej ofercie krakowskich połączeń narodowego przewoźnika są Dubrownik oraz Rodos i Korfu...

Czytaj więcej

Gdzie jechać na wakacje 2021? Plaże bez …

18-06-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

Wakacje nad polskim Morzem Bałtyckim. Gdzie warto jechać? Tym razem omijamy Władysławowo, Półwysep Helski, Łebę, Ustkę czy Świnoujście. Zaglądamy miejsca znacznie rzadziej odwiedzane, za to emanujące spokojem.

Czytaj więcej