Prognoza pogody

Obiekt CDR usytuowany jest w Krakowie, niecały 1 km od Wawelu. Na miejscu dostępny jest ogród, taras oraz całodobowa recepcja. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

W obiekcie można wypożyczyć rowery.

Do pobliskich atrakcji należą Sukiennice, kościół Mariacki i dom strachu Lost Souls Alley. Odległość od portu lotniczego Kraków-Balice wynosi 24 km. Transfer lotniskowy organizowany jest za dodatkową opłatą.

Stare Miasto to świetny wybór dla osób, które interesują się restauracjami, jedzeniem i historią.

Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Kraków.

Turystyka

GRZYBOBRANIE 2021. Sezon na grzyby rozpo…

24-09-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

Lasy w Beskidzie Sądeckim obfitują w grzyby i owoce. Te tereny to prawdziwy raj dla grzybiarzy. W tym roku pogoda jest bardzo przewrotna, ale sprzyja grzybiarzom. Przykładem na to mogą...

Czytaj więcej

10 ciekawych, nietypowych atrakcji turys…

23-09-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

To, że Małopolskę warto zwiedzać, odkrywać, poznawać - nikogo nie trzeba przekonywać. Odnajdzie się tu zarówno znawca architektury, jak i wielbiciel dzikiej przyrody. Spragnieni innych, bardziej nietypowych wrażeń również powinni...

Czytaj więcej

Małopolskie perełki. Ciekawe miejsca, kt…

20-09-2021 %HITS Turystyka %AUTHOR

Małopolska jest perłą wśród pięknych krajobrazów i polskich zabytków. Jest barwna niczym tradycyjne gorsety Krakowianek. Nic dziwnego więc, że nasz region jest tłumnie odwiedzany przez turystów.

Czytaj więcej